Honya Biotech |2023 Leuke teambuildingactiviteiten voor op het werk

未标题-1

In juli.Op 16 augustus 2023 hield de in China toonaangevende fabrikant van oligosyntheseproducten, Honya Biotech Co., Ltd, zijn banket- en teambuildingactiviteiten voor 2023 in Beijing City.Met leuke, snelle en energieke teamactiviteiten leren we van elkaar en halen we ons team uit hun comfortzone.Dit wordt een krachtige gedeelde ervaring die ons team aan het denken en praten zal zetten over de richting die het bedrijf opgaat - en die nog lang na het evenement in herinnering zal blijven.

 

未标题-2

Voordat de teambuildingactiviteiten beginnen, houden de CEO en de leden van de managers van Honya Biotech een rapport op voor de samenvattende bijeenkomst halverwege het jaar.In deze bijeenkomst stellen we elkaar voor om lidmaatschappen te verbeteren en de grote prestatie van het bedrijfssucces van 2023 te delen.Wij zijn ervan overtuigd dat we met onze grote inspanningen de nummer 1 fabrikant van Oligo-syntheizers en grondstoffen in China zouden kunnen worden en de klanten over de hele wereld uitstekende producten en service zouden bieden.Wij streven ernaar om elke klant te voorzien van Best Oligo Syntheis-oplossing!

未标题-3

Na de bijeenkomst starten we een spel dat we “Waar is mijn juiste wijwater?De organisator heeft de leden in 6 teams verdeeld, elk team heeft zijn eigen leider, en de taak voor hen is om te helpen bij het zoeken naar wijwater. De uiteindelijke resultaten zijn afhankelijk van hoe het team werkt en hoe het spel is afgelopen.In dit spel leerden de leden hoe ze kennis konden opdoen en vaardigheden konden ontwikkelen om de prestaties van het teamwerk te verbeteren.Het was die dag zo warm weer en iedereen was moe, maar niemand van hen gaf het op behalve een positieve samenwerking.

未标题-4

Vervolgens organiseerden we een spelletje Floor Curling.Teams bepalen wie de “Hamer” (of laatste steen) heeft in het openingseinde, meestal door middel van een toss.Het hebben van de laatste steen wordt als een voordeel beschouwd. Stenen worden afwisselend afgeleverd.Rood, geel, rood, geel of omgekeerd, totdat alle 16 stenen zijn gespeeld.Zodra alle zestien (16) stenen zijn gespeeld, is er een “end” voltooid en wordt de score in tabelvorm weergegeven (zie hieronder).In dit spel hebben we geleerd dat terwijl er steen is, er een manier is waarop we elkaar kunnen vinden, samenwerken en elkaar kunnen aanmoedigen!

未标题-5

Uiteindelijk was het echt een geweldige ervaring voor het hele teamwerk. We hebben onszelf ontwikkeld tot een solide performer die zich richt op end-to-end oligosyntheseoplossingen, terwijl we de reikwijdte uitbreiden om te voldoen aan de groeiende eisen en behoeften van biotechnologielaboratoria over de hele wereld.


Posttijd: 17 juli 2023